Turbo 2

‘<<<<<‘ markerer spilleren der aktuelt er kvalificeret til finaletrinene.

Efter kvalifikationsstart 13 af 13 og Desporado
Pos Name Country Best G6 Qualified
1 Kent Wigman Denmark 277
1 Stephan Sosna Germany 243
1 Mikkel Sørensen Denmark 242
1 John Guldbæk Denmark 234
1 Stefan Wallner Germany 230 <<<<<
1 Patrik Jannik Sørensen Denmark 228
1 Ramon Hilferink Netherland 225
1 Christopher Sloan Ireland 224
1 Stefan Claessen Iceland 224
1 Mai Ginge Jensen Denmark 219
1 Erik Grundahl Denmark 218
1 Mika Guldbæk Denmark 218
1 Jimmy Dan Mortensen Denmark 213
1 Andres Juliusson Iceland 213
1 Martin Staschen Denmark 211
1 Carsten Hansen Denmark 209
1 Gudmundur Sigurdsson Iceland 208
1 Caitlin Gales Dicay Denmark 207
1 Daniel Wigman Denmark 203
1 Gunnar Þór Ásgeirsson Iceland 202
1 Kenneth Ankerdal Denmark 200
1 Pia Burkal Denmark 200
1 Jesper Agerbo Denmark 198
1 Cecilie Jeanette Mortensen Dam Denmark 196
1 Bjorn Sigurdsson Iceland 196
1 Niklas Jannik Sørensen Denmark 195
1 Arnar Davið Jónsson Iceland 193
1 Jan Andersen Denmark 193
1 Lars Høberg Denmark 192
1 Gustaf Smari Bjornsson Iceland 192
1 Jonathan Winhagen Sweden 190
1 Natalia Ann de Lisser Denmark 188
1 Alexander Halldórsson Iceland 188
1 Michael Sørensen Denmark 188
1 Carsten Knapp Germany 188
1 Randi Christensen Denmark 187
1 Michael Bai Denmark 187
1 Christine Hay Schmidt Denmark 187
1 Megan Gales Dicay Denmark 182
1 Mathias Grønne Ankerdal Denmark 180
1 Filip Emanuel Sweden 180
1 Einar Már Björnsson Iceland 179
1 Guðjón Júlíusson Iceland 177
1 Sebastian Frost Denmark 176
1 Jochen Rehbein Germany 174
1 Niclas Sørensen Denmark 173
1 Lotte Holm Rasmussen Denmark 173
1 Marcus Henriksson Sweden 173
1 David Cronqvist Denmark 171
1 Maria Nielsen Denmark 167
1 Jean Sørensen Denmark 167
1 Birdzhan R. Syueleman Denmark 166
1 Heidi Guldbæk Denmark 166
1 Gitte Bang Rasmussen Denmark 165
1 Jeppe Jakobsen Denmark 164
1 Robert Lindberg Sweden 162
1 Troels Funder Denmark 152
1 Guðlaugur Valgeirsson Iceland 152


Copyright © 2011 - Odense International